Tuesday, March 26, 2019
Tuesday, March 19, 2019
Tuesday, March 12, 2019
Friday, March 08, 2019
Tuesday, March 05, 2019
Saturday, March 02, 2019
Friday, February 22, 2019 Danka Ivanović Bili smo na No comments
Аутор романа „Ноћ архангела“, „Кад звона занеме“, „Армагедон“, „Бродолом“, аутор публицистичке књиге „Лопатање ђавола“, уредник и новинар Влада Ар...
Saturday, February 09, 2019 Danka Ivanović Bili smo na No comments
Večeras je u Domu kulture “Jovan Tomić” u Novoj Varoši  obeleženo pet decenija rada ove ustanove. Muzičko- dramskim programom i uz pods...
Tuesday, February 05, 2019 Danka Ivanović Ljudi No comments
Razglednica iz Japana U ovom, poslednjem delu priče o našim ljudima izvan granica, čućemo o jednoj dalekoj zemlji koja nije toliko popularna za odl...
Monday, February 04, 2019 Danka Ivanović Film No comments
„El angel“ je argentinski film koji je premijerno prikazan na prethodnom Kanskom festivalu, a bio je i film-predstavnik Argentine za Oskara, ali ni...
Sunday, February 03, 2019 Srećko Gujaničić Kolumna No comments
Zima je i mene, kao svakog dokonog srpskog seljaka, sad može opušteno da muči dilema da li je Platon bio egzistencijalista pre egzistencijalista il...

Kolumna

Tuesday, March 26, 2019
Tuesday, March 12, 2019
Friday, March 08, 2019
Saturday, March 02, 2019