Saturday, February 22, 2020
Friday, February 14, 2020
Sunday, January 19, 2020
Tuesday, January 14, 2020
Tuesday, December 31, 2019
Wednesday, December 11, 2019 Danka Ivanović Umetnost No comments
U pribojskoj Galeriji “Spirala” sinoć je otvorena izložba Likovnog kluba “Zlatarska paleta”. Izložbu je otv...
Monday, December 09, 2019 Srećko Gujaničić Kolumna No comments
Kakva je duša od čoveka gradonačelnik Novog Sada, Miloš Vučević, jer je podneo krivične prijave protiv pred...
Saturday, December 07, 2019 Srećko Gujaničić Kolumna No comments
Prošao sam skoro jedan seminar kako bih se osposobio da što kvalitetnije vrednujem znanje svojih učenika. Među savetima au...
Saturday, November 30, 2019 Srećko Gujaničić Kolumna No comments
Treći zemljotres Jedini pravi zemljotres, tačnije serija zemljotresa, pogodili su između ponedeljka i utorka Albaniju i Hercegov...
Thursday, November 28, 2019 Srećko Gujaničić Kolumna No comments
Drugi zemljotres Nimalo slabiji zemljotres od onog koji je izazvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić praveći poređenje izm...

Kolumna

Saturday, February 22, 2020
Tuesday, January 14, 2020
Monday, December 23, 2019
Monday, December 09, 2019